Nástroj pro vzdělávání a školení zaměstnanců

edusio slouží jako nástroj pro vzdělávání a školení zaměstnanců pro středně velké a velké organizace a podniky. edusio umožňuje vytvářet školení, přiřadit k nim školící materiály (dokumenty, videa, odkazy a živé vysílání) a následně i definovat závěrečný test pomocí otázek a odpovědí. Pozvaní uživatelé si prostudují školící materiály a následně absolvují závěrečný test na základě jehož výsledku obdrží automaticky hodnocení případně osvědčení.

Efektivita a úspora

Každá větší organizace má různé požadavky na školení zaměstnanců, některá jsou povinná, jiná dobrovolná. Každé školení často má na starosti jiný školitel - pověřený zaměstnanec, jinak vznikají podklady, jinak se evidují výsledky. edusio zákazníkům pomáhá vést jednotnou agendu o školení zaměstnanců v jednotném formátu s možnostmi data libovolně exportovat. edusio šetří náklady a čas spojené se samotným školením i vyhodnocováním jeho výsledků.

Uživatelské role

Do edusio snadno přidáte všechny Vaše zaměstnance a nastavíte jejich uživatelské role. Každý zaměstnanec obdrží uživatelský přístup, tj. uživatelské jméno a heslo do edusio. Každý zaměstnanec může mít roli uživatel nebo školitel. Uživatel pomocí edusio absolvuje školení. Školitel v edusio absolvuje školení nebo vytváří a spravuje svá školení pro ostatní uživatele.

edusio je online

edusio je jednoduchý online nástroj, fungující jako webová aplikace v internetovém prohížeči. Díky tomu je edusio dostupné pro uživatele odkudkoliv bez nutnosti cokoliv instalovat do počítače. Uživatel jen otevře internetový prohlížeč na svém počítači a může začít v edusio pracovat. Data uživatelů i organizací jsou zabezpečeně ukládáná a zálohována na našich serverech. Správce podnikové sítě zákazníka tak nemusí nic instalovat, zálohavat ani aktualizovat.